Bezúdržbová houpačka na zahradu

Bezúdržbová houpačka na zahradu

Houpačka je obecně zábavním, ale také relaxačním doplňkem jakékoliv zahrady u rodinného domu. Poslouží nejenom dětem, ale i dospělým. Místo, kde můžete v klidu odpočívat, popíjet šálek své oblíbené kávy, číst si knihu nebo jen tak přemýšlet o životě. Prostor, kde nabydete nových životních sil a kam se budete pravidelně a s nadšením vracet. Přesně takové možnosti a prožitky vám přináší rámová houpačka Pegas.

Ramova_houpacka  Luxusni_zahradni_houpacka

 

Elegantní houpačka prvotřídního zpracování.

Pojměte houpačku jako nadčasovou součást vaší zahrady nebo relaxačního prostoru u bazénu. Vsaďte na českou výrobu, nadstandardní kvalitu zpracování, a především na působivý design. Taková je rámová houpačka, která je do jisté míry ztělesněním luxusu.

Pozinkovana_houpacka_na_zahradu  Detska_jednomistna_houpacka

 

S touto moderní houpačkou souvisí několik podstatných vlastností. Je to pevnost, bytelnost a tím pádem i dlouhá životnost. Bezúdržbová houpačka je schopna díky silným kovovým nohám a propracované konstrukci unést až čtyři lidi najednou. Už to je samo o sobě jasně vypovídající. Vedle konstrukce hraje hlavní roli i lavice. Pečlivé sváry, speciálně upravené Thermo-wood obložení a originální tvar. To jsou předpoklady toho, že na houpačce budete chtít trávit spoustu volného času

 

Kovova_designova_houpacka  Houpacka_na_vystavu

 

Houpačka na dlouhá léta

Nekupujte si obyčejná a krátkodobá řešení. Investujte do houpačky na dlouhá léta, o níž se díky výrobnímu materiálu a povrchovým úpravám nebudete muset vůbec starat. Vyberte si námi nabízené houpačky. V ceně je kromě prvotřídního produktu i kompletní montáž. Vzhledem k tomu, že je houpačka obvykle zabetonována v zemi, nemusíte se starat o výkopové práce a nic dalšího. V našem podání se vám dostanete stoprocentně funkčního celku realizovaného od A až do Z.

Pořiďte si „mercedes“ mezi zahradními houpačkami. Přesvědčte se o tom, že pojem „luxus“ se může týkat i těchto produktů.

Houpacka_na_ven  Kvalitni_zahradni_houpacka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení