Jsme přímí výrobci a montujeme celoročně!

Hrazda do dveří? Raději ne!

 

 

Hrazdy jsou skvělou pomůckou pro posilování s vlastní vahou, zejména zad, paží a břicha. Roztahovací hrazdy do dveří a závěsné hrazdy jsou velmi praktické hrazdy kupříkladu do bytu, kde je omezeně místa. Snadno se instalují i demontují, takže je můžete dle libosti ihned po cvičení snadno sundat.

Hrazda_do_dveri_multifunkcni_wudex  Hrazda_do_bytu_nastenna  Hrazda_mezi_futra  

Roztahovací hrazda se zdá, jako skvělá volba do domácnosti, ale opak je zde pravdou. Roztahovací hrazda je známa častým povolením v místě, kde gumou doléhá na futra. Guma bývá po čase zteřelá či pomačkaná, tím ztrácí své vlastnosti a hrazda s Vámi jednoduše spadne. Další velký trn této hrazdy je mechanismus, který rozpíná tubus ve dveřích. Mechanismus časem přestává plnit svou práci a povoluje, pak samozřejmě následuje nečekaný pád na zem při posilování na hrazdě.

Hrazda_mezi_dvere

Klasická paneláková futra neposkytují dostatek prostoru pro správnou šířku úchopu při posilování, z čehož vyplívá, že pro začátečníka je velmi těžkě naučit se správně zapojit zádové svaly a shyby táhne příliš pažemi. Futra zároveň neposkytují dostatek prostoru ani pro lokty což při anatomii shybování má špatný vliv na Vaši páteř.

Sečteno podtrženo, shyby na roztahovací hrazdě spíše škodí. Proto také nabízíme hrazdu nad dveře, která má roztahovací hrazdu nahradit. Naše hrazda je konstruovaná pro uchycení do prostoru nad dveřmi, kde je často nevyužité místo a hrazda nepřekáží.

Hrazda_do_dveri_wudex  Hrazda nad dvere

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz