Jsme přímí výrobci a montujeme celoročně!

Jak probíhá objednávka

Jak vybrat houpačku

 

Ruční výroba, poctivost a důraz kladený na detail. To je Wudex a cesta k vaší vysněné houpačce. Milujeme svoji práci, a proto vám nabízíme moderní, bezúdržbové a praktické houpačky s všestranným využitím. Produkty z masivu a oceli, do nichž jsme vložili lásku k tomuto řemeslu. 

 

jak-vybrat-houpacku-na-ven-wudex

 

Poctivé řemeslo

S oblibou říkáme, že naše srdce bijí v dílnách, nikoliv v kancelářích. Ctíme klasické řemeslo a považujeme se za perfekcionisty. Radost našich zákazníků i je i naší radostí. Tvoříme houpačky, které mají nejenom osobitý design, ale jsou určeny pro všechny členy domácnosti. Díky propracovanosti každého detailu se naše houpačky stávají investicí na desítky let. 

Zjistit více
wudex-ceska-remeslna-firma

Rámové houpačky

Pevné, stabilní a zároveň univerzální. Rámové houpačky v první řadě zaujmou svým jednoduchým, avšak moderním vzhledem. Bytelná ocelová, nebo dřevěná konstrukce nabízí díky kvalitnímu základu v zemi široké možnosti využití. Na první pohled bezúdržbová fotbalová brána, odpoledne houpačka pro děti a večer zázemí pro plátno na venkovní kino. S rámovými houpačkami Wudex se nemusíte omezovat. Dekorativní součást vaší zahrady poslouží pro zavěšení boxovacího pytle, pnoucí zeleň a jako základna pro TRX kruhy, houpací sítě nebo velké závěsné lehátko.

Zjistit více
ramove-houpacky

Samostojné houpačky "Áčkové houpačky"

Chcete houpačku, kterou budete moci snadno přemístit? Pak jsou tu naše Áčkové houpačky neboli samostojné. Ty neztrácí nic na své bytelnosti a pevnosti. Bezpečné zázemí pro děti i dospělé, což dokazuje vysoká nosnost až 400 kg. Osobitý design podléhající moderním trendům a velice snadné rozložení a složení. Samostojné houpačky můžete bez problému převážet a přemísťovat, popřípadě využijete neviditelných otvorů pro jejich ukotvení. Už žádné omezování při houpání.

Zjistit více
Samostojne-houpacky

Dopadové plochy

Pod houpačkou nebo jiným venkovním vybavením nemusíte mít pouze trávník. Dokazují to námi tvořené dopadové plochy. Při jejich realizaci ctíme kvalitu, dlouhou životnost a přispíváme designovým cítěním. Vytvoříme vám dopadové plochy, které budou moderní, bezpečné a zároveň budou představovat přirozenou součást vaší zahrady. Nabízíme vám dopadové plochy na míru, například v podobě stylového mlatu.

Zjistit více
dopadove-plochy

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz