Jsme přímí výrobci a montujeme celoročně!

Zahradní houpačka s křeslem Corten

59 800 Kč
Dodání do 4 týdnů

Luxusní zahradní houpačka vyrobená z cortenu je vrcholem elegance a stylu pro ty nejnáročnější zákazníky. Tento designový prvek není pouze o dalším kousku nábytku v zahradě, ale je to umělecké dílo, které si zaslouží být obdivováno. Cortenová ocel zaručuje nejen krásný vzhled, ale také extrémní odolnost vůči povětrnostním vlivům. Můžete si být jisti, že tato houpačka bude královským klenotem Vaší zahrady, který vás bude těšit po mnoho let. 

Pro ty, kteří hledají v zahradě luxus a dokonalost, je tato houpačka bezesporu tou nejlepší volbou.

 

Jak probíhá objednávka ➜

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Povrchová úprava - Corten

  Povrchová úprava z cortenu se vytváří přirozeným procesem koroze oceli, který vede ke vzniku charakteristické oranžovo-hnědé až rezavé povrchové patiny. Tato patina slouží nejen jako estetický prvek, ale také jako ochrana proti další korozi a prodlužuje tak životnost materiálu. Díky svému unikátnímu vzhledu a schopnosti odolat povětrnostním vlivům se povrchová úprava z cortenu využívá především v architektuře, ale také v umění a designu jako luxusní a originální materiál pro různé projekty a dekorační potřeby.
 • Doprava

  Navíc se platí pouze doprava a to až po objednání. Jsme z Prahy a montujeme ve všech sousedících státech.
 • Úchyty na konstrukci

  Rámy skladem mají připravené úchyty ( houpací klouby ) na jednu závěsnou houpačku. Na úchyty lze dále karabinou připevnit cokoli vás napadne. Nosnost jednoho úchytu je 200 kg.
 • Produkt na míru

  Konstrukci lze zvýšit i rozšířit. Houpačky umíme různých velikostí i tvarů. Rádi si o vaší představě popovídáme.

  Tel: 604737372   |   E-mail: obchod@wudex.cz
 • Norma

  Shodné s normou ČSN EN 1176
 • Doprava

  Poté co máme připravený nebo vyrobený produkt vše začíná telefonátem. Domluvíme se na termín montáže, který vám vyhovuje. Z pravidla se snažíme přizpůsobit vašim termínům.
 • Zaměření

  Po příjezdu nastává vyměření a umístění konstrukce. V případě že zákazník nemá vybrané místo po příjezdu projednáme veškeré možnosti které daný terén nabízí.
 • Výkopové práce

  Začínáme s výkopem. Výkopové práce probíhají ručně. Vyndáme travní drny, které nakonec vracíme zpět a vy ani nepoznáte že vám na zahradě někdo kopal :) Hloubíme kruhovou díru o minimální hloubce 105 cm.
 • Betonáž

  Máme vyhloubeno standardně 105x45cm na jeden sloupek. Nyní mícháme vlastní dovezený beton. Konstrukci vložíme do díry a sloupky obbetonujeme. Beton děláme zavlhlý a kolem sloupku ho dusáme.
 • Předání

  Nyní pracujeme hlavně s vodováhou. Veškeré sklony a úhly musí sedět do puntíku. Při větších montážích používáme laserovou vodováhu. Na konec vrátíme vykopané drny, zavoláme zákazníka ať vše zkontroluje a schválí. 

#Showmore#

 

Zahradni-houpacka-zavesna

Zahradni-houpacka-s-kreslem

Zahradni-houpacka-ratan

Luxusni-zahradni-houpacka

Luxusni-houpacka-na-zahradu

Houpacka-do moderni-zahrady

Houpacka-corten

Zahradni-houpacka-luxusni

Teakove-houpaci-kreslo

Houpaci-lavice-z-teaku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz