Jsme přímí výrobci a montujeme celoročně!

Dřevěná rámová houpačka v Praze a Velvarech

Dřevěná rámová houpačka ve Velvarech u Malovarského rybníku a v parku na Praze 13

Poptávka po dřevěných rámových houpačkách Wudex neustále roste. Lidé propadli kouzlu moderního a nadčasového vzhledu ve spojení s kvalitním provedením. Jsme rádi, že tyto dřevěné konstrukce můžeme stavět na zahradách zákazníků, kde plní svůj účel a přináší radost.

Soukromý sektor ovšem není tím jediným místem, na které se zaměřujeme. S našimi houpačkami se můžete setkat také na veřejných prostranstvích. A právě nedávno jsme o pár takovýchto rozšířili náš seznam.

Houpackovy_ram_do_zahrady Ramova_houpacka_do_mesta Houpacka-na-hriste

 

 

Vyzkoušejte si houpačku na vlastní kůži

Rádi dáváme lidem možnost, okusit preciznost provedení našich dřevěných rámových houpaček na vlastní kůži. Není nic lepšího než před investicí do tohoto zábavního, estetického a relaxačního prvku vědět, do čeho jdete. I z těchto důvodů vyrostla nová dřevěná rámová houpačka ve Velvarech u Malovarského rybníku.

Konkrétní adresa je Malovarská 280, 273 24 Velvary. Přesné souřadnice tohoto místa jsou 50.2789372N, 14.2269767E. Pokud tedy máte zájem o naše produkty, je tohle ideální působiště pro seznámení s houpačkami Wudex.

Praha: Tlumačovská 1738/24, 155 00 Praha 13-Stodůlky - Parčík u dvojčat

Dreveny_houpackovy_ram Drevena_konstrukce_do_parku Houpacka-na-verejny-prostor

 

Bytelná konstrukce má zkrátka šmrnc

Právě ve Velvarech u Malovarského rybníku se můžete přesvědčit o tom, že v jednoduchosti je krása. Přesně v tomto duchu jsou mnohé z našich produktů vyráběny. Minimalistický a nadčasový vzhled, který ovšem není ochuzen o patřičnou bytelnost, pevnost a tím pádem odpovídající bezpečnost. Dřevo s krásnou přírodní kresbou na některá místa padne jako ulité. A Velvary u Malovarského rybníku nejsou žádnou výjimkou.

Tak neváhejte a běžte se zhoupnout na houpačce, jejíž podobu, styl a kvalitu zpracování si hodně rychle oblíbíte. Možná vás dřevěná rámová houpačka natolik osloví, že si ji objednáte také k sobě na zahradu, kde bude představovat dominantní a nepřehlédnutelný prvek sloužící k relaxaci a zábavě. Přesvědčte se o tom, že Wudex je známkou kvality a nápaditosti.

Houpackovy_ram_na_zahradu


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz