Jsme přímí výrobci a montujeme celoročně!

Dřevěný monkey bar + žebřiny

74 900 Kč 54 800 Kč od 54 800 Kč
Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Zvolte variantu
Instalace ?
Druh dřeva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Oživte svou zahradu s naším monkey barem s žebřinami vyrobeným z poctivého dřevěného masivu. Tato bytelná a elegantní konstrukce nejen zdůrazňuje přírodní krásu a trvanlivost masivního dřeva, ale také nabízí neomezené hodiny zábavy pro děti a skvělý tréninkový nástroj pro dospělé. Investujte do kombinace tradičního řemesla, designu a multifunkčnosti a transformujte svou zahradu v centrum aktivního odpočinku pro celou rodinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Povrchová úprava a výroba

  Povrchová úprava je vysoce kvalitní lazura Karbolineum 3v1. Konstrukci doporučujeme jednou za 3 - 5 let přetřít. Abychom dosáhli co největší pevnosti veškeré spoje rámu jsou tesařské. Rám je vyroben z masivního hranolu 120x120mm. Do země je upevněn za pomocí zafrézovaných pozinkovaných patek. 
 • Doprava

  Navíc se platí pouze doprava a to až po objednání. Jsme z Prahy a montujeme ve všech sousedících státech.
 • Produkt na míru

  Konstrukci lze zvýšit i rozšířit. Workouty umíme různých velikostí i tvarů. Rádi si o vaší představě popovídáme.

  Tel: 604737372   |   E-mail: obchod@wudex.cz
 • Norma

  Shodné s normou ČSN EN 1176
 • Doprava

  Poté co máme připravený nebo vyrobený produkt vše začíná telefonátem. Domluvíme se na termín montáže, který vám vyhovuje. Z pravidla se snažíme přizpůsobit vašim termínům.
 • Zaměření

  Po příjezdu nastává vyměření a umístění konstrukce. V případě že zákazník nemá vybrané místo po příjezdu projednáme veškeré možnosti které daný terén nabízí.
 • Výkopové práce

  Začínáme s výkopem. Výkopové práce probíhají ručně. Vyndáme travní drny, které nakonec vracíme zpět a vy ani nepoznáte že vám na zahradě někdo kopal :) Hloubíme kruhovou díru o minimální hloubce 105 cm.
 • Betonáž

  Máme vyhloubeno standardně 105x45cm na jeden sloupek. Nyní mícháme vlastní dovezený beton. Konstrukci vložíme do díry a sloupky obbetonujeme. Beton děláme zavlhlý a kolem sloupku ho dusáme.
 • Předání

  Nyní pracujeme hlavně s vodováhou. Veškeré sklony a úhly musí sedět do puntíku. Při větších montážích používáme laserovou vodováhu. Na konec vrátíme vykopané drny, zavoláme zákazníka ať vše zkontroluje a schválí. 

#showmore#

 

Workout_sestava 

Hriste_s_zebrinami

Monkey_bar_a_zebriny

Detske_hriste_zebriny

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní dřevěné hrazdy na posilování
Délka: 274 cm
Šířka: 105 cm
Výška: 230 cm
Hranol: 120x120 mm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZK Avatar autora | 23.3.2024
Naprosto precizní práce a profesionální přístup. S monkey barem jsme moc spokojeni a věříme, že nám díky variabilnímu využití bude sloužit hodně dlouho.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz