Jsme přímí výrobci a montujeme celoročně!

Dřevěný monkey bar + žebřiny + hrazda

75 800 Kč 59 800 Kč od 59 800 Kč
Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Zvolte variantu
Instalace ?
Druh dřeva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Získej svou dávku endorfinů a energie při venkovním workoutu na vlastní zahradě! Naše moderní designová dřevěná hrazda s monkey barem a žebřinami ti nabízí vše, co potřebuješ k posílení svého těla a zlepšení kondice. S kombinací odolných kovových prvků a masivního dřeva ti náš venkovní workout set poskytne nejen pohodlné prostředí pro cvičení, ale i příjemný vzhled, který se dokonale hodí do každé zahrady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Povrchová úprava a výroba

  Povrchová úprava je vysoce kvalitní lazura Karbolineum 3v1. Konstrukci doporučujeme jednou za 3 - 5 let přetřít. Abychom dosáhli co největší pevnosti veškeré spoje rámu jsou tesařské. Rám je vyroben z masivního hranolu 120x120mm. Do země je upevněn za pomocí zafrézovaných pozinkovaných patek. 
 • Doprava

  Navíc se platí pouze doprava a to až po objednání. Jsme z Prahy a montujeme ve všech sousedících státech.
 • Produkt na míru

  Konstrukci lze zvýšit i rozšířit. Workouty umíme různých velikostí i tvarů. Rádi si o vaší představě popovídáme.

  Tel: 604737372   |   E-mail: obchod@wudex.cz
 • Norma

  Shodné s normou ČSN EN 1176
 • Doprava

  Poté co máme připravený nebo vyrobený produkt vše začíná telefonátem. Domluvíme se na termín montáže, který vám vyhovuje. Z pravidla se snažíme přizpůsobit vašim termínům.
 • Zaměření

  Po příjezdu nastává vyměření a umístění konstrukce. V případě že zákazník nemá vybrané místo po příjezdu projednáme veškeré možnosti které daný terén nabízí.
 • Výkopové práce

  Začínáme s výkopem. Výkopové práce probíhají ručně. Vyndáme travní drny, které nakonec vracíme zpět a vy ani nepoznáte že vám na zahradě někdo kopal :) Hloubíme kruhovou díru o minimální hloubce 105 cm.
 • Betonáž

  Máme vyhloubeno standardně 105x45cm na jeden sloupek. Nyní mícháme vlastní dovezený beton. Konstrukci vložíme do díry a sloupky obbetonujeme. Beton děláme zavlhlý a kolem sloupku ho dusáme.
 • Předání

  Nyní pracujeme hlavně s vodováhou. Veškeré sklony a úhly musí sedět do puntíku. Při větších montážích používáme laserovou vodováhu. Na konec vrátíme vykopané drny, zavoláme zákazníka ať vše zkontroluje a schválí. 

#showmore#

 

Drevena_cvicebni_konsturkce

Zebriny-monkey-bar

Venkovni-hrazda-monkey-bar

venkovni-fintess

Moderni-zahradni-posilovna

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní dřevěné hrazdy na posilování
Délka: 274 cm
Šířka: 105 cm
Výška: 230 cm
Hranol: 120x120 mm
Šířka hrazdy: 150 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OV Avatar autora | 26.8.2023
Hrací sestavu jsme kupovali do nové zahrady. Přístup firmy, rychlost výroby i následná instalace skvělé. Sestava zcela splnila naše očekávání, doplnili jsme o houpací síť a plně si tak užíváme léta a zahrady.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz