Jsme přímí výrobci a montujeme celoročně!

Bezúdržbová houpačka na zahradu

Bezúdržbová houpačka na zahradu

Houpačka je obecně zábavním, ale také relaxačním doplňkem jakékoliv zahrady u rodinného domu. Poslouží nejenom dětem, ale i dospělým. Místo, kde můžete v klidu odpočívat, popíjet šálek své oblíbené kávy, číst si knihu nebo jen tak přemýšlet o životě. Prostor, kde nabydete nových životních sil a kam se budete pravidelně a s nadšením vracet. Přesně takové možnosti a prožitky vám přináší rámová houpačka Pegas.

Ramova_houpacka  Luxusni_zahradni_houpacka

 

Elegantní houpačka prvotřídního zpracování.

Pojměte houpačku jako nadčasovou součást vaší zahrady nebo relaxačního prostoru u bazénu. Vsaďte na českou výrobu, nadstandardní kvalitu zpracování, a především na působivý design. Taková je rámová houpačka, která je do jisté míry ztělesněním luxusu.

Pozinkovana_houpacka_na_zahradu  Detska_jednomistna_houpacka

 

S touto moderní houpačkou souvisí několik podstatných vlastností. Je to pevnost, bytelnost a tím pádem i dlouhá životnost. Bezúdržbová houpačka je schopna díky silným kovovým nohám a propracované konstrukci unést až čtyři lidi najednou. Už to je samo o sobě jasně vypovídající. Vedle konstrukce hraje hlavní roli i lavice. Pečlivé sváry, speciálně upravené Thermo-wood obložení a originální tvar. To jsou předpoklady toho, že na houpačce budete chtít trávit spoustu volného času

 

Kovova_designova_houpacka  Houpacka_na_vystavu

 

Houpačka na dlouhá léta

Nekupujte si obyčejná a krátkodobá řešení. Investujte do houpačky na dlouhá léta, o níž se díky výrobnímu materiálu a povrchovým úpravám nebudete muset vůbec starat. Vyberte si námi nabízené houpačky. V ceně je kromě prvotřídního produktu i kompletní montáž. Vzhledem k tomu, že je houpačka obvykle zabetonována v zemi, nemusíte se starat o výkopové práce a nic dalšího. V našem podání se vám dostanete stoprocentně funkčního celku realizovaného od A až do Z.

Pořiďte si „mercedes“ mezi zahradními houpačkami. Přesvědčte se o tom, že pojem „luxus“ se může týkat i těchto produktů.

Houpacka_na_ven  Kvalitni_zahradni_houpacka


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz