Jsme přímí výrobci a montujeme celoročně!

Jak vybrat zahradní houpačku

Luxusní kovové houpačky z Česka

Každé dítě má rádo houpání na houpačce, o tom není žádných pochyb. Dokazují to přeplněná venkovní hřiště, kde malé ratolesti doslova okupují houpačky nejrůznějšího typu. Jestliže máte zahradu nebo prostor kolem domu, jistě jste nejednou řešili prosbu svých dětí. Jejich přáním byla zahradní houpačka.

Ne každý si na takovou práci troufne svépomocí. Spousta lidí hlavně ani neví, že zahradní houpačky, to není jen dřevěná konstrukce s krátkou životností. V tomto směru se vaším cílem může stát kovová zahradní houpačka.

Detska_houpacka_na_zahradu  Rodinna_houpacka_antracit  Zahrada_s_houpackou

 

Hlavní požadavky na zahradní houpačky

Jestliže chcete udělat svým dětem radost, potom se při výběru houpačky zaměřte na několik důležitých faktorů. V první řadě to bude bezpečnost. Dětské houpačky na zahradu by měly být i dostatečně bytelné a pevné. Je tedy zapotřebí volit stabilní konstrukci.

Vzhledem k tomu, že půjde o nedílnou součást zahrady, spousta lidí jistě bude klást důraz také na estetičnost. Přece jenom, luxusní houpačka na zahradě bude vypadat podstatně lépe nežli oprýskaný model s pochybnou životností.

Všechny tyto aspekty a mnohé další splňuje pevná kovová houpačka. Zahradní houpačka, která se pro vás stane v podstatě investicí, protože v její prospěch hovoří velká spousta faktorů.

  • Dlouhá životnost
  • Bezúdržbový povrch
  • Elegantní provedení
  • Celková robustnost

Přesně o takové zahradní houpačce sní asi většina rodičů. Závěsná houpačka, o níž se nebudete starat.

Jak_vybrat_zahradni_houpacku  Detska_houpacka_s_konstrukci_antracit  Dreveny_houpackovy_ram

 

Stabilní houpačka nejen pro děti

Pokud se vaším cílem stane kovová zahradní houpačka, můžete počítat s jednou podstatnou věcí. Její využití bude skutečně široké. Jestliže si myslíte, že až odrostou vaše děti, budete muset takovou konstrukci odstranit, jste na omylu. Právě naopak. Bezúdržbová zahradní houpačka díky vysoké nosnosti poslouží i vám samotným.

V závislosti na modelu houpačky stačí provést jen drobné úpravy, vyměnit dětskou houpačku například za velkou lavici a obratem vám vznikne prostor, kde si můžete užívat příjemné relaxace ve vlastní zahradě. Velká zahradní houpačka je ostatně snem mnohých z nás a díky volbě toho správného dodavatele může tento sen přerůst ve skutečnost.

S nákupem kovové houpačky na vaší zahradě vlastně vyroste rodinná houpačka, jíž budou moci využívat všichni členové domácnosti. Od těch nejmenších, až po ty největší.

Ceska_zahradni_houpacka  Zavesna_houpacka_do_zeme houpacka-z-oceli

 

Ručně vyráběná rámová houpačka

Dejte v tomto směru zelenou kovu. Právě luxusní kovová zahradní houpačka bude tím ideálním prvkem do zahrady. Jak z pohledu technického zpracování, tak požadovaného vzhledu. Nápomocna vám bude třeba společnost Wudex. Ta je výrobcem venkovních zahradních houpaček. V jejím případě se můžete spolehnout na českou řemeslnou práci, která probíhá v Čechách. Jsou to právě české ručičky, jejichž výsledkem bude zahradní houpačka dle vašich představ.

Díky kreativitě, prvotřídnímu zpracování a patřičnému know-how mohou vznikat houpačky dle vašich požadavků. Zahradní houpačka do země může dokonale korespondovat s vašimi zahradními prostory, jak z hlediska vzhledu, tak velikosti. Výjimkou není ani splnění individuálních přání, jako je kupříkladu hrazda pro posilování a podobně. Na jedné konstrukci může být vytvořena houpací lavice pro dospělé, i malá dětská houpačka.

Konstrukce_na_zahradni_houpacku  Houpaci_konstrukce_do_zeme zahradni-houpacka-kov

Kvalitní zahradní houpačka, kterou vám budou sousedé závidět

Pojměte zahradní houpačku tak trochu jinak než ostatní. Vsaďte na luxusní kovové houpačky, které budou přinášet radost nejen vašim dětem, ale také vám samotným. Nechte si na zahradě vytvořit stabilní houpačku od české firmy cílící na ty nejmenší detaily, dbající na přání zákazníků a tvořící houpačky s dlouhou životností. Poznejte luxusní Dětské houpačky na zahradu z vlastní zkušenosti.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz