Jsme přímí výrobci a montujeme celoročně!

Zahradní konstrukce s houpací sítí

42 900 Kč 53 900 Kč 95 900 Kč 103 900 Kč 34 900 Kč 44 900 Kč 79 900 Kč 87 900 Kč od 34 900 Kč
Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Zvolte variantu
Instalace ?
Druh dřeva ?
Plechová stříška ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Zahradní houpačka s houpací sítí je stylovým řešením praktického zahradního designu. Poskytne příjemné místo k odpočinku i dostatek místa pro dětské radovánky na houpačce. Ideálně pasuje do moderní zahrady, umístěna může být ale i samostatně v příjemném stinném místě na vaší zahradě jako designový a zároveň funkční doplněk. Je vysoce odolná proti vnějším vlivům, s krásnou kresbou a teplými odstíny dřevěného masivu. Jedná se o český, ručně vyrobený produkt.

 

Jak probíhá objednávka ➜

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Povrchová úprava a výroba

  Povrchová úprava je vysoce kvalitní lazura Karbolineum 3v1. Konstrukci doporučujeme jednou za 3 - 5 let přetřít. Abychom dosáhli co největší pevnosti veškeré spoje rámu jsou tesařské. Rám je vyroben z masivního hranolu. Do země je upevněn za pomocí zafrézovaných pozinkovaných patek
 • Plechová stříška

  Ze zkušenosti víme, že na vrchní části houpačky (vrchní trám) se dlouhodobě drží voda a značně se tím zmenšuje životnost celé konstrukce. Díky plechové stříšce voda stéká mimo trám. Dřevo je tím dlouhodobě suché a nehnije. Plechová stříška na houpačce zajistí podstatné zvýšení životnosti konstrukce.Více o plechové stříšce ZDE.
 • Doprava

  Navíc se platí pouze doprava a to až po objednání. Jsme z Prahy a montujeme ve všech sousedících státech.
 • Úchyty na konstrukci

  Rám má připravené úchyty ( houpací klouby ) na jednu závěsnou houpačku. Na úchyty lze dále karabinou připevnit cokoli vás napadne. Nosnost jednoho úchytu je 150 kg. Úchyty na houpací sít připevňujeme až na místě po domluvě na výšce úchytů.
 • Produkt na míru

  Konstrukci lze zvýšit i rozšířit. Houpačky umíme různých velikostí i tvarů. Rádi si o vaší představě popovídáme.

  Tel: 604737372   |   E-mail: obchod@wudex.cz
 • Doplňkové informace

  V ceně rámu není jednomístná závěsná houpačka dokoupit lze ZDE.
  V ceně rámu není houpací síť dokoupit lze ZDE.
 • Norma

  Shodné s normou ČSN EN 1176
 • Doprava

  Poté co máme připravený nebo vyrobený produkt vše začíná telefonátem. Domluvíme se na termín montáže, který vám vyhovuje. Z pravidla se snažíme přizpůsobit vašim termínům.
 • Zaměření

  Po příjezdu nastává vyměření a umístění konstrukce. V případě že zákazník nemá vybrané místo po příjezdu projednáme veškeré možnosti které daný terén nabízí.
 • Výkopové práce

  Začínáme s výkopem. Výkopové práce probíhají ručně. Vyndáme travní drny, které nakonec vracíme zpět a vy ani nepoznáte že vám na zahradě někdo kopal :) Hloubíme kruhovou díru o minimální hloubce 105 cm.
 • Betonáž

  Máme vyhloubeno standardně 105x45cm na jeden sloupek. Nyní mícháme vlastní dovezený beton. Konstrukci vložíme do díry a sloupky obbetonujeme. Beton děláme zavlhlý a kolem sloupku ho dusáme.
 • Předání

  Nyní pracujeme hlavně s vodováhou. Veškeré sklony a úhly musí sedět do puntíku. Při větších montážích používáme laserovou vodováhu. Na konec vrátíme vykopané drny, zavoláme zákazníka ať vše zkontroluje a schválí. 

#ShowMore#

 

Zahradni-houpacka-drevena

Venkovni-houpacka-drevena

Houpacky-na-zahradu

Houpacka-na-zahradu-detska

Flera-konstrukce-na-zahradu

 Houpaci-sit-s-konstrukci

Ram-na-houpaci-sit

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné rámové houpačky
Výška: 226 cm
Šířka: 200 x 300 cm
Rozměry hranolů: 14x14 cm
Nosnost: 250 kg
Houpací sedátko a síť: Nejsou zahrnuty v ceně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz