Jsme přímí výrobci a montujeme celoročně!

Workout set s houpačkou

59 880 Kč 72 880 Kč 129 880 Kč 142 880 Kč 49 880 Kč 62 880 Kč 113 880 Kč 123 880 Kč od 49 880 Kč
Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Zvolte variantu
Instalace ?
Druh dřeva ?
Plechová stříška ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

S tímto moderním workout hřištěm z masivních dřevěných hranolů si můžete užít trénink na vlastní zahradě. Děti budou nadšené z nekonečných možností tréninku, zábavy a dobrodružství. Kromě toho, že si budou moci trénovat gymnastiku, kruhový trénink a mnoho dalších cvičení, jim poskytne nekonečnou zábavu díky houpačce. Děti budou moci trénovat svou koordinaci a sílu, zatímco se baví na houpačce, která je pevně integrovaná do hřiště. Navíc, investice do tohoto workout hřiště vám ušetří spoustu peněz za návštěvy fitka a vy i vaše děti si budou moci užít cvičení pohodlně a bezpečně v pohodlí vaší zahrady. Výhodou je, že je to nejen účinný tréninkový nástroj, ale i moderní a designový prvek pro vaši zahradu, vyrobený z masivních hranolů, které zajišťují pevnost a trvanlivost. Takže neváhejte a začněte posilovat své zdraví s venkovním dřevěným workout hřištěm!

 

Jak probíhá objednávka ➜

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Povrchová úprava a výroba

  Povrchová úprava je vysoce kvalitní lazura Karbolineum 3v1. Konstrukci doporučujeme jednou za 3 - 5 let přetřít. Abychom dosáhli co největší pevnosti veškeré spoje rámu jsou tesařské. Rám je vyroben z masivního hranolu. Do země je upevněn za pomocí zafrézovaných pozinkovaných patek
 • Plechová stříška

  Ze zkušenosti víme, že na vrchní části houpačky (vrchní trám) se dlouhodobě drží voda a značně se tím zmenšuje životnost celé konstrukce. Díky plechové stříšce voda stéká mimo trám. Dřevo je tím dlouhodobě suché a nehnije. Plechová stříška na houpačce zajistí podstatné zvýšení životnosti konstrukce. Více o plechové stříšce ZDE.
 • Doprava

  Navíc se platí pouze doprava a to až po objednání. Jsme z Prahy a montujeme ve všech sousedících státech.
 • Úchyty na konstrukci

  Rám má připravené úchyty ( houpací klouby ) na dvě závěsné houpačky a gymnastické kruhy za které se dá dát vysoká závěsná houpačka. Na úchyty lze dále karabinou připevnit cokoli vás napadne. Nosnost jednoho úchytu je 150 kg.
 • Produkt na míru

  Konstrukci lze zvýšit i rozšířit. Houpačky umíme různých velikostí i tvarů. Rádi si o vaší představě popovídáme.

  Tel: 604737372   |   E-mail: obchod@wudex.cz
 • Doplňkové informace

  V ceně rámu nejsou jednomístné závěsné houpačky dokoupit lze ZDE.
  V ceně rámu nejsou gymnastické kruhy dokoupit lze ZDE.
 • Norma

  Shodné s normou ČSN EN 1176
 • Doprava

  Poté co máme připravený nebo vyrobený produkt vše začíná telefonátem. Domluvíme se na termín montáže, který vám vyhovuje. Z pravidla se snažíme přizpůsobit vašim termínům.
 • Zaměření

  Po příjezdu nastává vyměření a umístění konstrukce. V případě že zákazník nemá vybrané místo po příjezdu projednáme veškeré možnosti které daný terén nabízí.
 • Výkopové práce

  Začínáme s výkopem. Výkopové práce probíhají ručně. Vyndáme travní drny, které nakonec vracíme zpět a vy ani nepoznáte že vám na zahradě někdo kopal :) Hloubíme kruhovou díru o minimální hloubce 105 cm.
 • Betonáž

  Máme vyhloubeno standardně 105x45cm na jeden sloupek. Nyní mícháme vlastní dovezený beton. Konstrukci vložíme do díry a sloupky obbetonujeme. Beton děláme zavlhlý a kolem sloupku ho dusáme.
 • Předání

  Nyní pracujeme hlavně s vodováhou. Veškeré sklony a úhly musí sedět do puntíku. Při větších montážích používáme laserovou vodováhu. Na konec vrátíme vykopané drny, zavoláme zákazníka ať vše zkontroluje a schválí. 

#showmore#

 

gymnasticke-kruhy-na-zahradu

Detska_prolezacka

Detske_prolezacky

street-workoutove-hriste

workoutove-hriste-na-zahradu 

workoutova-sestava

workout-na-zahradu

workout-hriste-doma

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní dřevěné hrazdy na posilování
Celkové rozměry: 3x2 m
Výška gymnastických kruhů: 3 m
Nosnost rámu na kruhy: 190 kg
Nosnost houpačky: 300 kg
Nosnost hrazdy: 190 kg
Výška houpačky: 226 cm
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KM Avatar autora | 21.4.2024
Ochota, rychlost, příjemná komunikace. Perfektní provedení. Naprostá spokojenost!

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz