Jsme přímí výrobci a montujeme celoročně!

Workout set s houpačkou

Vyrobeno v ČR
59 880 Kč 72 880 Kč 129 880 Kč 142 880 Kč 49 880 Kč 62 880 Kč 113 880 Kč 123 880 Kč od 49 880 Kč
Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Dodání do 4 týdnů Zvolte variantu
Instalace ?
Druh dřeva ?
Plechová stříška ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

S tímto moderním workout hřištěm z masivních dřevěných hranolů si můžete užít trénink na vlastní zahradě. Děti budou nadšené z nekonečných možností tréninku, zábavy a dobrodružství. Kromě toho, že si budou moci trénovat gymnastiku, kruhový trénink a mnoho dalších cvičení, jim poskytne nekonečnou zábavu díky houpačce. Děti budou moci trénovat svou koordinaci a sílu, zatímco se baví na houpačce, která je pevně integrovaná do hřiště. Navíc, investice do tohoto workout hřiště vám ušetří spoustu peněz za návštěvy fitka a vy i vaše děti si budou moci užít cvičení pohodlně a bezpečně v pohodlí vaší zahrady. Výhodou je, že je to nejen účinný tréninkový nástroj, ale i moderní a designový prvek pro vaši zahradu, vyrobený z masivních hranolů, které zajišťují pevnost a trvanlivost. Takže neváhejte a začněte posilovat své zdraví s venkovním dřevěným workout hřištěm!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Povrchová úprava a výroba

  Povrchová úprava je vysoce kvalitní lazura Karbolineum 3v1. Konstrukci doporučujeme jednou za 3 - 5 let přetřít. Abychom dosáhli co největší pevnosti veškeré spoje rámu jsou tesařské. Rám je vyroben z masivního hranolu. Do země je upevněn za pomocí zafrézovaných pozinkovaných patek
 • Plechová stříška

  Ze zkušenosti víme, že na vrchní části houpačky (vrchní trám) se dlouhodobě drží voda a značně se tím zmenšuje životnost celé konstrukce. Díky plechové stříšce voda stéká mimo trám. Dřevo je tím dlouhodobě suché a nehnije. Plechová stříška na houpačce zajistí podstatné zvýšení životnosti konstrukce. Více o plechové stříšce ZDE.
 • Doprava

  Navíc se platí pouze doprava a to až po objednání. Jsme z Prahy a montujeme ve všech sousedících státech.
 • Úchyty na konstrukci

  Rám má připravené úchyty ( houpací klouby ) na dvě závěsné houpačky a gymnastické kruhy za které se dá dát vysoká závěsná houpačka. Na úchyty lze dále karabinou připevnit cokoli vás napadne. Nosnost jednoho úchytu je 150 kg.
 • Produkt na míru

  Konstrukci lze zvýšit i rozšířit. Houpačky umíme různých velikostí i tvarů. Rádi si o vaší představě popovídáme.

  Tel: 604737372   |   E-mail: obchod@wudex.cz
 • Doplňkové informace

  V ceně rámu nejsou jednomístné závěsné houpačky dokoupit lze ZDE.
  V ceně rámu nejsou gymnastické kruhy dokoupit lze ZDE.
 • Norma

  Shodné s normou ČSN EN 1176
 • Doprava

  Poté co máme připravený nebo vyrobený produkt vše začíná telefonátem. Domluvíme se na termín montáže, který vám vyhovuje. Z pravidla se snažíme přizpůsobit vašim termínům.
 • Zaměření

  Po příjezdu nastává vyměření a umístění konstrukce. V případě že zákazník nemá vybrané místo po příjezdu projednáme veškeré možnosti které daný terén nabízí.
 • Výkopové práce

  Začínáme s výkopem. Výkopové práce probíhají ručně. Vyndáme travní drny, které nakonec vracíme zpět a vy ani nepoznáte že vám na zahradě někdo kopal :) Hloubíme kruhovou díru o minimální hloubce 105 cm.
 • Betonáž

  Máme vyhloubeno standardně 105x45cm na jeden sloupek. Nyní mícháme vlastní dovezený beton. Konstrukci vložíme do díry a sloupky obbetonujeme. Beton děláme zavlhlý a kolem sloupku ho dusáme.
 • Předání

  Nyní pracujeme hlavně s vodováhou. Veškeré sklony a úhly musí sedět do puntíku. Při větších montážích používáme laserovou vodováhu. Na konec vrátíme vykopané drny, zavoláme zákazníka ať vše zkontroluje a schválí. 

#showmore#

 

gymnasticke-kruhy-na-zahradu

Detska_prolezacka

Detske_prolezacky

street-workoutove-hriste

workoutove-hriste-na-zahradu 

workoutova-sestava

workout-na-zahradu

workout-hriste-doma

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní dřevěné hrazdy na posilování
Celkové rozměry: 3x2 m
Výška gymnastických kruhů: 3 m
Nosnost rámu na kruhy: 190 kg
Nosnost houpačky: 300 kg
Nosnost hrazdy: 190 kg
Výška hrazdy: Až 230 cm
? Výška houpačky: 239 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz